Wymiana i zwroty

  Jeżeli  wybrany  rozmiar  obuwia  okaże się nietrafiony istnieje możliwość wymiany rozmiaru na inny w ciągu 30 dni od daty wysłania towaru.
Koszt przesyłki w jedną stronę  pokrywa Kupujący, a w drugą Sklep Buxa  . Podstawowym warunkiem wymiany butów jest ich idealny stan. Jakiekolwiek ślady użytkowania obuwia uniemożliwiają wymianę. Prosimy również dołączyć informacje na jaki rozmiar wymienić oraz podać swoje dane i nr. zamówienia. Do paczki na wymianę nie trzeba dołączać paragonu.

Istnie możliwośc domówienia dodatkowych par obuwia , które mogą zostać wysłane razem z wymienioną para w jednej przesyłce . W tym celu należy obowiązkowo użyć zamieszczonego poniżej formularza, który  należy dołączyć do paczki.

 

 Wymiana obuwia ( formularz PDF)

Wymianę należy przesłać za pośrednictwem Poczty Polskiej na własny koszt (nie przyjmujemy żadnych przesyłek nadanych za pobraniem) na adres sklepu: 

Drewniaki sklep
Rokiciny Podhalańskie 142a
34-721 Raba Wyżna
 
Zwrot obuwia:

  Możliwy jest zwrot obuwia. Zgodnie z Ustawą z dn. 2 marca 2000 roku „O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny” Kupujący ma prawo do odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży bez podania przyczyny w terminie 30 dni od daty wysłania towaru. Podstawowym warunkiem zwrotu butów jest paragonu lub FV oraz ich idealny stan. Jakiekolwiek ślady użytkowania obuwia uniemożliwiają zwrot. Zwrotów gotówki dokonujemy w ciągu 14 dni, po uprzednim potwierdzeniu numeru konta drogą e-mailową lub dołączenie do paczki zwrotnej nr. konta, swoje dane oraz nr. zamówienia.  W tym celu należy obowiązkowo użyć zamieszczony poniżej formularz, który proszę  dołączyć do paczki. 

   Zwrot obuwia ( formularz PDF)

Nie przyjmujemy żadnych przesyłek nadanych za pobraniem. Zwrot wysłać na adres sklepu:

Drewniaki sklep
Rokiciny Podhalańskie 142a
34-721 Raba Wyżna

Reklamacja obuwia:

Obuwie należy wysłać na własny koszt na adres sklepu Pocztą Polską a po uwzględnieniu reklamacji drewniaki odsyłamy do nadawcy i do paczki dołączamy kwotę jaką reklamujący zapłacił na poczcie.  Obuwie należy obowiązkowo wyczyścić. Do reklamacji należy dołączyć dowód zakupu [paragon lub FV] i zamieszczony poniżej formularz.

 

Reklamacji nie podlega:
  • obuwie z wadami jawnymi (widocznymi w dniu zakupu)
  • obuwie posiadające uszkodzenia mechaniczne uszkodzenia podeszwy drewnianej (obicia, uszczerbki drewna, otarcia), uszkodzenia wynikłe ze złego dopasowania obuwia do stopy
  • wygoda obuwia, elementy ozdobne np. zamki, obcasy itp.
  • naturalne zużycie obuwia i fleków
  • odbarwienie wnętrza obuwia wykonanego ze skór naturalnych i drewna powstałe pod wpływem potu lub mocnego przemoczenia
  • przemakanie obuwia
  • róznice w kolorze i strukturze skóry oraz załamania i zmarszczania powstałe w trakcie użytkowania wynikające z naturalnych właściwości skór
  • odbarwiania się wnętrza obuwia, matowienie spodu pod wpływem potu lub przemoczenia

  Reklamacja obuwia (formularz PDF)

 

Pomyłka ze strony sklepu:

Jeżeli dojdzie do pomyłki ze strony sklepu i np. zostanie wysłany zły model, kolor lub rozmiar do klienta, wówczas sklep ponosi koszty wymiany w obie strony. W takiej sytuacji proszę wysłać do Nas buty Pocztą Polska na własny koszt, a my po wymianie włożymy do paczki zwrotnej 11 zł.

W sytuacji gdy poza reklamacją klient dodatkowo chce dokonać zmiany np.rozmiaru,koloru wówczas koszty transportu pokrywane są po połowie (klient nadaje paczkę na swój koszt, sklep odsyła wymianę na swój koszt). Adres sklepu:

Drewniaki sklep
Rokiciny Podhalańskie 142a
34-721 Raba Wyżna

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl, Wykonanie: www.kud.pl
Sklep internetowy Shoper.pl